* Koszt połączenia według taryfy operatora

Brak zainstalowanej wymaganej wersji flasha

Instrukcja instalacji Adobe Flash Playera dla przeglądarki Internet Explorer


Obsługa nowego systemu bankowości internetowej Raiffeisen Bank Polska S.A. wymaga posiadania Adobe Flash Playera w wersji 9 (wersja 9.0.115.0) lub wyższej. W przypadku braku tego oprogramowania, serwis www.r-bank.pl wyświetli odpowiedni komunikat.

Do instalacji Adobe Flash Playera możesz potrzebować uprawnień administracyjnych do zarządzania Twoim komputerem. W przypadku firm, uprawnienia takie najczęściej posiada dział IT. Jeżeli instalacja będzie niemożliwa z powodu braku uprawnień, należy zwrócić się do osoby/działu zarządzającego siecią w firmie.

Poniżej przedstawiamy poszczególne kroki wykonania instalacji Adobe Flash Playera dla przeglądarki Internet Explorer.

Możesz pobrać instrukcję w postaci pliku PDF:


Jeżeli nie chcesz instalować Flash Playera kliknij button "Pomiń operację". Nie będziesz mógł jednak zalogować się do nowego systemu bankowości internetowej.


Krok 1a. Wejście na stronę wymagającą zainstalowanego Flash Playera.

Krok 2. Automatyczna instalacjaJeżeli powyższe okno nie pojawi się, należy przejść do dalszej części poradnika i wykonać instalację ręczną.


Krok 3. Ręczna instalacja

Krok 4. Pobieranie najnowszej wersji

Krok 5. Instalacja

Kolejne czynności zostaną wykonane automatycznie. Aplikacja zostanie pobrana i zainstalowana na Twoim komputerze.

Po zainstalowaniu Adobe Flash Player uruchamiamy ponownie przeglądarkę Internet Explorer i wchodzimy na stronę nowego systemu bankowości internetowej.

Od tej pory możesz swobodnie korzystać w nowej wersji systemu.

Jeżeli nie chcesz instalować Flash Playera kliknij button "Pomiń operację". Nie będziesz mógł jednak zalogować się do nowego systemu bankowości internetowej.