Raiffeisen Bank

Logowanie


Identyfikator :   
Hasło : 
Zaloguj się
Oto zbiór podstawowych zasad bezpiecznego korzystania z systemu bankowości elektronicznej:
  1. W celu dostępu do usług w ramach systemu bankowości elektronicznej należy unikać korzystania z nieznanych komputerów. Zalecane jest korzystanie z komputerów wyposażonych w aktywne oprogramowanie antywirusowe z aktualizowanymi na bieżąco bazami sygnatur wirusów.
  2. Adres https://www.r-bank.pl należy wpisać do paska adresowego przeglądarki ręcznie. Korzystanie z odnośników może doprowadzić do przekierowania połączenia do fałszywych stron WWW i przechwycenia danych do logowania się Użytkownika.
  3. Przed podaniem identyfikatora i hasła dostępowego należy sprawdzić, czy w pasku adresowym przeglądarki znajduje się adres https://www.r-bank.pl/cib/do/login, oraz czy w prawym dolnym rogu okna przeglądarki (pasek statusu) znajduje sie symbol zamkniętej kłódki. Świadczy on o nawiązaniu szyfrowanego połączenia z bankiem.
  4. Należy sprawdzać poprawność i ważność certyfikatu banku
  5. Nie wolno lekceważyć komunikatów o błędach weryfikacji certyfikatu. W takich przypadkach należy przerwać logowanie do systemu i zgłosić problem do Centrum Telefonicznego pod numerami: 801-180-801* lub (22) 549-99-99 (Małe Firmy), (22) 548-99-44 (Klienci Korporacyjni). Pod tymi numerami należy zgłaszać wszelkie podejrzenia o naruszeniu zasad bezpieczeństwa serwisu.

*koszt połączenia - cena 1 impulsu + VAT wg taryfy TP S.A.

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.